You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

czdz

czdz
Nowicjusz
Nowicjusz
Czy jest sens odpalania tej geodaty na 2,5 GB ram ? Ile rzeczywiście zajmuję ta geodata pamięci RAM razem z odpaleniem serwera ? Chciałbym ją kupić no ale żeby to miało sens. Ma to też jakieś znaczenie dla łącza internetowego ?

Pozdrawiam

seweryn1100

seweryn1100
Bywalec
Bywalec
czdz wrote:Czy jest sens odpalania tej geodaty na 2,5 GB ram ? Ile rzeczywiście zajmuję ta geodata pamięci RAM razem z odpaleniem serwera ? Chciałbym ją kupić no ale żeby to miało sens.

Pozdrawiam

zastanowmy sie czy sens ma odpalac serwer na 2,5 gb RAM uśmiech

czdz

czdz
Nowicjusz
Nowicjusz
Jest sens zapewniam Cię. Spokojnie wejdzie 100 osób, bez żadnej zawiechy komputera. Mam pewne doświadczenie w tym. W dodatku jak dasz sobie proces "czas rzeczywisty" to śmiga jak talala. Znajomy miał serwer na laptopie który mial procka 1,8 Intela jakiś tam, 2,5gb ram i śmigało tak jak wcześniej wspomniałem spokojnie dało radę na 100 osób. Stare dobre czasy :]

seweryn1100

seweryn1100
Bywalec
Bywalec
Znajomy miał serwer na laptopie który mial procka 1,8 Intela

gratuluje pomyslu :/

Nic nie mowie ale polecam nie pisac przy reklamie, komputera na jakim stoi serwer 2,5 GB RAM tak na przyszlosc jęzor

Pozdrawiam i zycze powodzenia !

Sens stawiania server'a + Geodata na sprzęcie z 2,5GB RAM'u 605966

PS Mi tez sie przyda uśmiech

Ave

Ave
Administrator
Administrator
Panowie... Polecam frywolne rozmowy w "Pole do popisu" - tam możecie obgadać sobie takie sprawy i tam też prenoszę waszę wypowiedzi Wink

A co do tematu:
Jeśli chodzi o geo i server z 2,5GB RAN'u - tak, można postawić taki server, ale niech nikt nie liczy na 100 graczyz włączonym geo uśmiech
Takie sytuacje jak 2,5GB + server to wypadki dla na prawdę małych server'ów...Gdzie liczba graczy nie przekracza dosłownie...kilku / kilkunastu graczy.
Fakt geo poleca się odpalać na server gdzie admin dysponuje min 2GB RAM'u, a zalecane jest min. 3GB. Jak więc nie trudno sie domyślić 2,5GB z geo to
na prawdę mało dla większych server'ów - zwłaszcza jak to zostało napisane, dla 100 graczy. Gdyby ktoś z Państwa miał 4GB, geo będzie dla niego w sam raz,
także dla graczy w znacznie większej ilości...

Pozdrawiam

http://www.l2support.com

seweryn1100

seweryn1100
Bywalec
Bywalec
Gdyby ktoś z Państwa miał 4GB

Ja mam 4 GB uśmiech ale zastanawiam sie czy kupowac od Pana bo kolega ma.. Smile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum