You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

doctor999

doctor999
Nowicjusz
Nowicjusz
Wypiszcie proszę jakie nowe poteżne bossy zostały dodane od kroniki HB wiem ze na wyspie Hellbound jest kilka mocnych potworasów ale nie wiem gdzie one się respią. Powiedzcie jeszcze gdzie spawnuje sie Tiam Ekimus i przede wsyzstkim LINDVIOR gdzie on ma spawna czy potrzeba na niego questa i jak go obudzić ponieważ sciagając go przez komende //spawn Lindvior nie dość że jest błąd tekstur i lindvior jest w połowie pod ziemią ( BTW Panie Ave czy to tak powinno być? jęzor ) to jeszcze nie da się mu nic zrobić. Atakować można ale on życia nie ma

Ave

Ave
Administrator
Administrator
Pisałem już, że ANI BELETH, ANI LINDVIOR NIE MAJĄ SKOŃCZONYCH QUEST'ÓW... Rolling Eyes
Żadna z paczek - nawet najnowsze z Gracia Final od L2JFree, L2JOff, L2JServer (cała reszta) nie mają skończonych Quest'ów - te moby nie mają nawet DropList'y...

A tak na marginesie - Lindviora można zespawnować, owszem. Dlaczego jest po ziemią ? Hmmm...Pomyślmy - Lindvior to LATAJĄCY SMOK (dosłownie !), więc jeśli Pana postać stoi na ziemi, to zespawnowany na glebie Linvior bedzie w połowie w niej zagrzebany...prawda ? Embarassed

Proszę tylko o odrobinkę logicznego myślenia... Crying or Very sad

Pozdrawiam uśmiech

http://www.l2support.com

doctor999

doctor999
Nowicjusz
Nowicjusz
mhmm a wiec czy istnieje mozliwosc aby takiego lindviora ubic tak po prostu go stawiajac ?? poniewaz idac za logicznym mysleniem skoro beleth ani lindvior nie maja skonczonych questow to czemu w takimra zie beletha mozna ubic i dropy leca. Czy mozna przestawic lindviora w taki sposob aby pojawił mu sie pasek zycia ??

Ave

Ave
Administrator
Administrator
Bo Beleth został "wzięty pod nóż deceloperów L2J jako pierwszy". Beleth jest zespawnowany, ale daleko mu jeszcze do działającego GB...
Co do Lindvior'a - nie można zrobić tego tak po prostu. Postaram się coś wymyślić w tej kwestii.

Pozdrawiam

http://www.l2support.com

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum